Sykora | Kuchyne najvyššej kvality

O nás

O nás

Sykora sú kuchyne najvyššej kvality, ktoré spĺňajú požiadavky aj nášho najnáročnejšieho zákazníka. Môžeme hrdo povedať, že sme  už niekoľko rokov oficiálnym zastúpením výrobcu kuchýň SYKORA pre Stredoslovenský región. Ak hľadáte kombináciu dizajnu, kvality a revolučných technológií, príďte do nášho kuchynského štúdia. Náš tím sa postará o splnenie Vašich predstáv, veľmi rád poradí a informuje Vás o všetkých výhodách a kvalitách kuchýň Sykora.

Sme tu pre Vás :) 

Služby

 Veľmi obľúbená je výroba kuchýň a nábytku na mieru. A presne tá je našou najväčšou špecialitou. Vieme zrealizovať Vaše predstavy do najmenšieho detailu. Spracujeme Vám komplexný návrh Vašej kuchyne, podľa Vašich požiadaviek vrátene spotrebičov a doplnkov.
Naším cieľom je moderná domácnosť, ktorá začína od dizajnovej kuchyne so značkovými spotrebičmi. Kráčame s dobou, preto si myslíme, že kuchyňa už dávno nie je len priestorom na varenie. Z našej ponuky si môžete vybrať značkové spotrebiče s inteligentnými technológiami, ktoré posúvajú varenie a prípravu jedál na úplne iný level.
Okrem detailného návrhu Vašej kuchyne, Vám vieme vyriešiť aj otázku kuchynského nábytku. Pomôžeme Vám skombinovať a vyrobiť nábytok, ktorý bude skvelo dopĺňať celkový dojem. Od jedálenského stola so stoličkami až po dizajnový barový stôl? Žiaden problém. V našej ponuke nájdete aj dizajnové kuchynské osvetlenie, ktoré bude príjemnou čerešničkou na torte.


Spoločne dotiahneme Vašu vysnívanú kuchyňu do finálnej podoby.